مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۴/۱۸

به یاد لبخند همیشگی شهید آریایی‌نیا از بم

به یاد لبخند همیشگی شهید آریایی‌نیا از بم

استاندار کرمان در جریان سفر به بم به دیدار خانواده شهید ممتاز آریایی‌نیا، دوست و همرزم خود در دوران دفاع مقدس هم رفت و از آخرین دیدارش با وی قبل از شهادت گفت، از لبخند همیشگی او و دیگر خاطراتش


 استاندار کرمان در جریان سفر به بم به دیدار خانواده شهید ممتاز آریایی‌نیا، دوست و همرزم خود در دوران دفاع مقدس هم رفت و از آخرین دیدارش با وی قبل از شهادت گفت، از لبخند همیشگی او و دیگر خاطراتش.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بم ، دکتر محمدمهدی فداکار در سفر روز گذشته خود در جمع خانواده شهید آریایی‌نیا حاضر شد و ضمن زنده نگهداشتن یاد این شهید خاطراتش را با همرزم خود در جمع اعضای خانواده وی بازگو کرد.
وی خوشرویی و لبخند همیشه بر لب شهید آریایی‌نیا را از خصلت‌های و ویژگی همیشگی این شهید نام برد که هیچگاه از ذهن همرزمانش فراموش نمی‌شود.
فداکار افزود: آخرین مرتبه شهید آریایی‌نیا را شب قبل از عملیات و شهادتش دیدم، او با پنج نفر دیگر در تیم حاج احمد امینی بودند که همگی در عملیات به شهادت رسیدند.
استاندار کرمان حضور در جمع خانواده شهدا را توفیق و افتخار دانست و افزود: دعا کنید که عاقبت بخیر شویم و خداوند لطف خود را شامل حال ما کند تا شرمنده شهدا و پاسداران و حافظان نظام جمهوری اسلامی نباشیم.
بسیجی ۱۸ ساله ممتاز آریایی‌نیا  ۲۲ بهمن سال ۶۴ در منطقه اروند و عملیات والفجر ۸ به فیض عظیم شهادت نائل آمد
استاندار کرمان قبل از حضور در منزل این شهید والامقام با همراهی امام جمعه، فرماندار، مدیر بنیاد شهید و جمعی از مسئولان، در گلزار شهدای شهر بم حضور بافت به مقام شامخ این شهید بزرگوار و دیگر شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.
بازدید از طرح های عمرانی، کشاورزی و واحدهای تولید خودرو در شهرستان بم و دیدار با نخبگان عرصه‌های مختلف از جمله برنامه های این سفر در روز گذشته بود.
 


منبع : فرمانداری بم


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲