مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۲/۲۰

امتیاز تیم فوتبال بانوان شهرداری بم به مجتمع خان خاتون واگذار شد

امتیاز تیم فوتبال بانوان شهرداری بم به مجتمع خان خاتون واگذار شد

- طی نشستی سه جانبه با حضور فرماندار ، شهردار و مدیرعامل مجتمع معدنی و فرآوری روی خان‌خاتون بم قراردادنهایی واگذاری امتیاز تیم فوتبال شهرداری این شهر به خان خاتون امضا شد.

 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بم ،  فرماندار بم شامگاه یکشنبه در این نشست گفت: هدف از انتقال این است که تیم فوتبال بانوان بم به عنوان یک برند توانسته در کشور افتخارات خوبی را به سرپرستی و مربی‌گری خانم مرضیه جعفری و حمایت‌های شهرداری داشته باشد که با توجه به وضعیت مجموعه شهرداری این تیم به مجموعه اقتصادی خان خاتون واگذار شد .
هادی شهسوارپور بیان کرد: این معدن فعالیت‌های اجتماعی زیادی را در سطح شهرستان انجام می‌دهد که یکی از این فعالیت ها در بحث ورزش است که امیدواریم با تمام وجود به ورزش شهرستان بم بخصوص ورزش بانوان کمک کنند و  با استفاده از ظرفیت‌های بم استعدادیابی و آینده‌سازی شود.
وی ادامه داد: تیم فوتبال بانوان برای بم می‌ماند و افتخارآفرینی می‌کند و مهم نیست چه نام و اسمی در پسوند این تیم قرار بگیرد.
شهردار بم نیز در این نشست ضمن یادآوری تیم‌داری ۱۴ ساله شهرداری بم گفت: شهرداری دین خود را به ورزش بم ادا کرده است و در مقطعی از زمان درآمد بالایی داشته و جوابگوی هزینه‌های تیم‌داری بوده است، اما امسال و چند سال گذشته با مشکلات مالی زیادی روبه رو شده و نتوانسته به خوبی به تعهداتش عمل کند و همین امر باعث شد تا به دنبال راه حل اساسی باشیم.
 
محمد بنی اسدی بیان کرد: تیم بانوان یک تیم حرفه‌ای و  مطرح در کشور است و درست نیست همیشه درگیر مسایل مالی باشد ، این جابجایی و واگذاری حداقل این دغدغه را از تیم مرتفع خواهد کرد  و شاهد رشد و ارتقای بیش از بیش تیم خواهیم بود .
شهردار بم اظهارداشت: مردم نگران و دغدغه این را نداشته باشند که بم یک برند را از دست می دهد بلکه فقط از واحدی به واحد دیگری در شهر بم منتقل می شود و با توجه به شناخت و نگاه حرفه ای و کارشناسی مجموعه مدیریت مجتمع خان خاتون هیچ جای نگرانی برای مردم و مسئولان باقی نمی ماند .
وی خاطرنشان کرد: از آن جا که شهرداری بم هیچ مبلغی بابت این واگذاری دریافت نکرده است بنابراین هر زمان که این مجتمع اقتصادی  از حمایت تیم انصراف دادند این تیم به شهرداری بم برگردانده خواهد شد .
مدیرعامل مجتمع معدنی و فرآوری روی خان‌خاتون بم نیز در این نشست گفت: تیم شهرداری بم یک تیم بسیار قوی و منسجم است و من فقط می خواهم به لحاظ مالی این تیم را حمایت کنم تا دغدغه‌ای در این خصوص نداشته باشند و در مسائل مدیریتی و فنی فعلا تغییراتی ایجاد نخواهم کرد.
 
بابک اسماعیلی اظهارداشت: یکی از دلایلی که بنده این کار را قبول کردم حمایت از بانوان بوده زیرا می‌دانم ورزش بانوان به صورت جدی حمایت نمی‌شوند.
وی ادامه داد: هیچگاه دید انتفاعی به این مساله نداشته و ندارم و برای من فقط مردم بم مهم هستند.
اسماعیلی  تصریح کرد: نگهداشتن یک تیم کار بسیار بزرگی است و با توجه به جایگاه تیم فوتبال بانوان بم امیدواریم بتوانیم تیم را در همین وضعیت حفظ کنیم.
براساس این گزارش بابک اسماعیلی تیم پینت بال داتیس که قهرمان آسیا و اقیانوسیه است را نیز مدیریت می‌کند
تیم فوتبال بانوان بم هفت دوره قهرمان لیگ برتر بانوان کشور بوده است
 


منبع : فرمانداری بم


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲