مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۶/۱۹

مس و روی خانه‌خاتون معین توسعه‌ بخش دهبکری شد

مس و روی خانه‌خاتون معین توسعه‌ بخش دهبکری شد

تفاهم‌نامه معین توسعه‌ بخش دهبکری شهرستان بم به امضای استاندار کرمان و شرکت مس و روی خانه‌‌خاتون رسید.

مس و روی خانه‌خاتون معین توسعه‌ بخش دهبکری شد

تفاهم‌نامه معین توسعه‌ بخش دهبکری شهرستان بم به امضای استاندار کرمان و شرکت مس و روی خانه‌‌خاتون رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بم ، دکتر محمدجواد فدائی استاندار کرمان ظهر امروز 19 شهریور ماه با انعقاد این تفاهم‌نامه، توانمندسازی، مهارت‌آموزی و تجمیع سرمایه‌های خُرد و شکل‌گیری فعالیت‌های اشتغالزا را از اهداف حضور معین‌های توسعه‌ای بیان کرد.

وی ابراز امیدواری کرد معین اقتصادی بخش دهبکری در ادامه فعالیت‌های خودشان به مناطق دیگر نیز ورود کنند و افزود: نداشتن توان مالی و عدم دانش و مهارت از مشکلات سرمایه‌گذاری‌های کوچک است.

استاندار کرمان مدل‌ها و موضوعات پیشنهادی شرکت مس و روی "خانه‌خاتون" را برای توسعه بخش دهکبری از جمله ایجاد فعالیت‌های سرمایه‌گذاری کوچک و آموزش به ساکنان و واگذاری طرح‌ها به خودشان را ارزشمند دانست.

بابک اسماعیلی مدیرعامل شرکت مس و روی "خانه‌خاتون" به فعالیت‌های این مجموعه در بخش دهکبری شهرستان بم اشاره داشت و عنوان کرد: گسترش شغل و توانمندسازی افراد محلی در اولویت ماست و قصد داریم با ایجاد تعاونی‌ به فروش محصولات لبنی منطقه کمک کنیم.

وی از ورود این شرکت در حوزه مدرسه‌سازی و بازسازی مدارس نام برد و ادامه داد: راه‌اندازی تولیدی‌های لباس ویژه زنان سرپرست خانوار، طرح‌های گردشگری و توریستی در برنامه‌های خود داریم.
معین توسعه‌ای بخش دهبکری شهرستان بم گفت: این منطقه ظرفیت‌هایی بالقوه‌ای دارد و می‌توان فعالیت‌های اقتصادی، اشتغالزا و گردشگری خوبی را در آن اجرا کرد.
این تفاهم‌نامه با حضور آقای خنجری مدیرکل دفتر استاندار، مهندس هادی شهسوارپور فرماندار شهرستان بم و تعدادی از مدیران ستادی در محل دفتر استاندار کرمان به امضا رسید


منبع : فرمانداری بم


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲