مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۵/۱۰/۲۰

فرماندار بم خبر داد پیگیری واگذاری زمین به خانواده های ایثارگران بم

فرماندار بم خبر داد پیگیری واگذاری زمین به خانواده های ایثارگران بم

فرماندار بم خبر داد پیگیری واگذاری زمین به خانواده های ایثارگران بم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بم، رضا اشک عصر امروز در جلسه شورای عالی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با گرامیداشت یاد شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی به‌ویژه شهدای عملیات کربلای پنج اظهار داشت: هدف از تشکیل این جلسه بررسی سیاستهای کلی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ابلاغی رهبر معظم انقلاب است که در این زمینه پیگیریهایی صورت گرفته است.
وی بیان داشت: جلسه قبل این شورا با حضور مدیر‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد و پیگیریهایی در زمینه اختصاص انشعاب گاز به جانبازان و ساماندهی گلزار شهدا صورت گرفت.
اشک تصریح کرد: در بحث جذب نیرو در ادارهها پیگیر جذب فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران بودیم که تعدادی هم جذب شدند.
فرماندار بم ابراز داشت: در زمینه واگذاری زمین در نقاط مختلف شهر به خانوادههای ایثارگران پیگیر هستیم و مکاتباتی با ادارههای مربوطه داشتیم که امیدواریم با پیگیریهای لازم بتوانیم در راستای رفع مشکلات این خانوادهها گامهای مؤثری برداریم.
وی همچنین بر برنامهریزی بنیاد شهید برای دیدار با خانوادههای شهدا تأکید کرد.
ساماندهی گلزارهای تکمزاری شهدا در بم
در ادامه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بم با تأکید بر ساماندهی گلزارهای تکمزاری شهدا در نقاط مختلف شهر اظهار داشت: کتاب زندگینامه شهدای شهرستان به چاپ میرسد.
عادل جشاری خواستار همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از طریق نشریات شد و عنوان کرد: در نظر داریم با همکاری شهرداری در زمینه نصب تندیس نام شهید و شهدا در میدان سرداران شهید اقدام کنیم.
 


منبع : فرمانداری بم
بازدید : ۱۱۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲