مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
معاون فرماندار بم عنوان کرد تخصیص 500 میلیون اعتبار برای تجهیز مجموعه ورزشی فجر بم
۱۳۹۵/۱۰/۱۵

معاون فرماندار بم عنوان کرد تخصیص ۵۰۰ میلیون اعتبار برای تجهیز مجموعه ورزشی فجر بم

معاون فرماندار بم عنوان کرد تخصیص ۵۰۰ میلیون اعتبار برای تجهیز مجموعه ورزشی فجر بم

معاون سیاسی فرمانداری بم از تخصیص ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار برای تعمیرات و خرید تجهیزات مجموعه ورزشی چند منظوره فجر بم خبر داد.

به گزارش   روابط عمومی فرمانداری بم ، عباس زورونی عصر امروز در حاشیه بازدید از مجموعه چند منظوره ورزشی بم اظهار داشت: تخصیص 500 میلیون ریال اعتبار برای تعمیرات و خرید تجهیزات مجموعه بزرگ ورزشی فجر بم از محل اعتبارت استانی مصوب شده است.
وی افزود: از یک میلیارد و 250 میلیون ریال اعتبارات استانی که برای مجموعه چند منظوره فجر بم در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان مصوب شده است، مبلغ 500 میلیون ریال تخصیص یافته که سریعا باید جذب شود.
زورونی ادامه داد: اولویت این اعتبارات در مورد مسائل گازکشی به موتورخانه و تعمیرات صندلی سالن چند منظوره والیبال، بسکتبال و فوتسال قرار گیرد.
وی ابراز داشت: با توجه به دغدغه‌ای که در مسائل اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی وجود دارد، به منظور تفریح جوانان تخصیص اعتبار به مجموعه ورزشی بم صورت گرفته است.
به گزارش فارس، مجموعه ورزشی چند منظوره فجر بم دارای زمین فوتبال چمن مصنوعی، استخر آقایان و بانوان مجزا و سالن چند منظوره والیبال، بسکتبال و فوتسال و خوابگاه برای ورزشکاران است.
 
 


منبع : فرمانداری بم
بازدید : ۱۷۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲