مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۵/۱۰/۱۱

معاون فرماندار بم عنوان کرد تصویب ۷۳ میلیارد تومان برای طرح‌های سرمایه‌گذاری بم/ پیگیر جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات طرح‌های سرمایه‌گذاری هستیم

معاون فرماندار بم عنوان کرد تصویب ۷۳ میلیارد تومان برای طرح‌های سرمایه‌گذاری بم/ پیگیر جذب ۱۰۰ درصدی اعتبارات طرح‌های سرمایه‌گذاری هستیم

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار بم گفت: ۷۳ میلیارد تومان برای طرح‌های سرمایه‌گذاری بم به تصویب رسید که تا به حال ۸۰۰ میلیون توسط بانک‌ها پرداخت و جذب شده است.

عباس زورونی امروز در گفت‌وگو با روابط عمومی فرمانداری بم  اظهار داشت: در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل ما تمام توان خود را برای جذب سرمایه و ایجاد اشتغال به کار گرفتیم که در این راستا تعداد 13 جلسه اقتصاد مقاومتی برگزار شد.
وی افزود: در ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان اقداماتی برای فعال کردن واحدهای تولیدی و صنعتی که در گذشته غیرفعال شدند، انجام دادیم که مهمترین آن معرفی این واحدها به ستاد رفع موانع تولید استان کرمان بود.
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار بم خاطرنشان کرد: در ادامه این اقدامات تعداد 32 طرح از بین طرح‌های جدید و تعطیل شده برای دریافت تسهیلات به میزان 78 میلیارد به ستاد رفع موانع استان کرمان معرفی شدند.
زورونی تصریح کرد: از اعتبار ذکر شده مبلغ 73 میلیارد تومان به تصویب رسید که تا به حال 800 میلیون توسط بانک‌ها پرداخت و جذب شده است.
وی تأکید کرد: ما به طور جدی پیگیر جذب اعتبارات این طرح‌ها هستیم و امیدواریم با جذب این تسهیلات بانکی رونق اقتصادی منطقه شکوفاتر شود.
معاون فرماندار بم ادامه داد: هدف ما ایجاد اشتغال برای جوانان شهرستان است و می‌طلبد ادارات مربوطه همکاری لازم را با سرمایه‌گذاران داشته باشند.
 


منبع : فرمانداری بم
بازدید : ۱۲۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲