مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
فرماندار بم :عنوان کرد اشتغالزایی با تشکیل صندوق های خرد روستایی
۱۳۹۵/۰۹/۳۰

فرماندار بم :عنوان کرد اشتغالزایی با تشکیل صندوق های خرد روستایی

فرماندار بم :عنوان کرد اشتغالزایی با تشکیل صندوق های خرد روستایی

فرماندار بم گفت : شورای اقتصاد مقاومتی می تواند با تشکیل صندوق های خرد در روستاها منجر به اشتغالزایی جوانان شود .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بم، رضا اشک عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان با بیان اینکه بازسازی بم بینظیر بوده است، اظهار داشت: بازسازی بم یکی از کارهای شاخص نظام اسلامی است، زیرا یک شهر که کاملاً تخریب شده بود در کوتاهترین زمان ممکن ساخته شد که البته با کمبودهایی هم مواجه هستیم.
وی بیان داشت: من در مورد مشکلات متعددی که در شهرستان وجود دارد از جمله عدم پرداخت حقوق کارگران ارگ قدیم بم همواره با مسؤولان استانی و کشوری مکاتبه کردم
.
اشک تصریح کرد: امیدواریم، بتوانیم با کمک سایر مسؤولان از جمله امام جمعه و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی مشکلات موجود را رفع کنیم.
فرماندار بم ادامه داد: ما از روند بازسازی ارگ گلایه داریم، اما کارهای انجام شده، نباید نادیده گرفته شود.
وی با تأکید بر بازسازی مراکز درمانی افزود: بهزودی عملیات احداث بیمارستان 220 تختخوابی بم آغاز میشود که احداث آن بخش عظیمی از مشکلات درمانی مردم را رفع میکند.
اشک با اشاره به ارائه گزارش عملکرد ادارهها به فرمانداری و رسانهها و نشریات عنوان کرد: دولت با توجه به تعطیل شدن برخی کارخانهها و صنایع بخشنامهای داشته است که بر اساس آن ادارهها و بانکها باید با تمام توان کمک کنند تا مشکلات موجود در بخش صنعت رفع شود.
وی گفت: شورای اقتصاد مقاومتی میتواند با تشکیل صندوقهای خرد در روستاها منجر به اشتغالزایی جوانان شود، زیرا اشتغال خرد روستایی هزینه چندانی ندارد و در نهایت از مهاجرت روستاییان به شهرها جلوگیری میکند.
اشک خاطرنشان کرد: در راستای تشکیل صندوقهای روستایی ابتدا باید جواز کسب به افراد اعطا شود که میطلبد، بخشداران در این زمینه همکاری داشته باشند.
 


منبع : فرمانداری بم
بازدید : ۱۴۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲