مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
فرماندار بم: دهه فجر تعظیم شعائر دینی و ملی است
۱۳۹۵/۰۹/۲۴

فرماندار بم: دهه فجر تعظیم شعائر دینی و ملی است

فرماندار بم: دهه فجر تعظیم شعائر دینی و ملی است

فرماندار بم گفت: گرامیداشت دهه فجر تعظیم شعائر دینی و ملی است و ما موظف هستیم، مراسم این ایام را با شکوه خاص خود برگزار کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری  بم، رضا اشک عصر امروز در جلسه ستاد دهه فجر شهرستان با تبریک ولادت پیامبر بزرگوار اسلام‌(ص) و هفته وحدت اظهار داشت: امیدواریم تا رهروان خوبی برای این بزرگوار و ائمه اطهار(ع) باشیم.
وی بیان داشت: گرامیداشت دهه فجر و 9 دی ماه تعظیم شعائر دینی و ملی است و ما موظف هستیم، مراسم این ایام را با شکوه خاص خود برگزار کنیم، میطلبد، تمام اقشار حضور خوبی داشته باشند.
اشک با تأکید بر مردمی شدن جشنهای دهه فجر تصریح کرد: ما به انقلاب و نظام بدهکار هستیم، زیرا خدمات بزرگی به کشور به‌ویژه منطقه ما شده است که البته بسیاری از این تلاشهای نظام دیده نشده و نیاز است، آنها را بیان کنیم.
وی افزود: ما باید با حضور پرشور خود در تمام صحنهها به‌ویژه راهپیمایی 22 بهمن ماه ثابت کنیم، همچنان پای نظام و انقلاب ایستادهایم.
اشک با گرامیداشت یاد جانباختگان زلزله بم خاطرنشان کرد: تجربیات و دستاوردهای زلزله بم توسط جمعی از افراد مجرب و صاحبنظر با محوریت جمعیت هلال احمر در حال جمعآوری است و بهزودی در موزه زلزله بم به نمایش گذاشته میشود.
فرماندار بم ادامه داد: با راهاندازی این موزه پژوهشگران، محققان و همچنین مسؤولان کشور میتوانند در راستای کاهش تلفات بلایا و نحوه امدادرسانی به حادثهدیدگان از آن استفاده کنند.
وی عنوان کرد: امیدواریم در روز پنجم دی ماه سال‌جاری شاهد راهاندازی موزه و یادمان زلزله بم باشیم.
 
 


منبع : فرمانداری بم
بازدید : ۲۵۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲